OPI Goldeneye

No i ostatni odcień z kolekcji Skyfall jaki dostałam do recenzji (został mi jeszcze kupiony samodzielnie brokat). Uwielbiam go. Serio. Uwielbiam złote lakiery, są jedne z moich ulubionych. Ten jest rewelacyjnym glassfleckiem z całkiem sporymi drobinkami. Jest super solo, ale też przy http://spookynails.com/wp-admin/post.php?post=14&action=edit&message=1layeringu się dobrze sprawdza. Jeżeli lubicie złote lakiery i nie macie osławionego Orly Glitz & Glamour, to ten powinien być waszym muszmieciem bo jest po prostu świetny (a to dobry powód do zakupu trololo). To lekko sprany odcień, ale jednocześnie ma mocny połysk. A do tego uwielbiam piosenkę Tiny Turner do filmu Goldeneye (moją drugą ulubioną jest The World Is Not Enough, nie jestem fanką Jamesa Bonda, ale uwielbiam piosenki tytułowe z filmów o nim :D Piosenka Adele ze Skyfall jest też świetna). Wszystkie lakiery z tej kolekcji kupicie w Sephorach, Douglasach i na stronie http://kupkosmetyk.pl (wiem, że w S i D już ciężko dostać niektóre odcienie, więc imho warto się pośpieszyć i kliknąć jak na coś się czaicie).

♠     ♠     ♠

And the last shade from Skyfall collection that I got for review (I bought also glitter by myself). I love it. Really. I love gold polishes, they are one of my favs. This one is a gorgeous gold glassfleck with a quite huge particles. It’s great solo and it’s also great for layering. If you like gold polishes and you dont own Orly Glitz & Glamour it’s a must have for you, because it’s amazing (and it’s a good reason to buy a nail polish trololo). It’s a liitle bit washed out shade, but it’s also very shiny. I also love the Tina Turner song from Goldeneye movie, it’s one of my 2 favs (my second favourite song is The World Is Not Enough. I’m not a fan of James Bond but I love theme songs from JB movies :D Adele song from Skyfall is also great.).

in the shade/ w cieniu


In the sunlight/ w słońcu

Lakier ten świetnie nadaje się do layeringu. Na zdjęciach poniżej jest OPI Live And Let Die z jedną warstwą Goldeneye. Łatwo jest nałozyć cieńszą warstwę, wtedy złote glassflecki nie będą tak kryjące.

♠     ♠     ♠

I love it for layering, I applied here one coat of Goldeneye over OPI Live And Let Die. You can easily apply a thiner coat than mine, so gold flecks would be less dense.


Goldeneye na Colour Alike #479 Bałucka Panienka
♠     ♠     ♠

Goldeneye over Colour Alike #479 Bałucka Panienka

in the shade / w cieniu

in the sunlight / w słońcu

Porównałam go ze sławnym Orly Glitz & Glamour. Orly jest intensywniejszy i bardziej metaliczny, jest też bardziej żółty ale kocham oba. OPI ma większe glassflecki, Orly to bardziej foil. OPI jest o wiele lepszy do layeringu niż Orly. Jak już mówiłam – kocham oba

♠     ♠     ♠

I compared it with famous Orly Glitz & Glamour. Orly is more intense and metallic, it’s also more yellow but I love both. OPI has bigger glassflecks, Orly is more like a foil nail polish. OPI works much better for layering than Orly. As I already said – I love both

this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenzji
 • tamit24

  ojej! zaczęło mi się kręcić w głowie od tego złota (pozytywnie:). rzeczywiście oba są świetne.
  takie złoto prezentuje się świetnie i solo, i w wykończeniach!

 • Patrycja

  Genialnie wygląda bardzo podoba mi się na czerni :)

 • Anonymous

  eee, chyba OPI, nie Orly? :)

  • sabbatha

   ajaja zaćmienie, dzięki :)

 • I love this so much! I wish I had it too :)

 • Anonymous

  Na czerni wygląda bardzo fajnie.
  Mam pytanie, dlaczego nie malujesz całej płytki?

  • sabbatha

   to ciemnozielony

   a nie maluję bo po pierwsze mam dysfunkcję malowania i nie umiem tego robić równo a po drugie mam takie skórki, które nie przylegają do płytki więc jeżeli zbliżę do nich pędzelek to się wlewa lakier pod nie i nie da się tego doczyścić.

  • Anonymous

   Znam ten ból, mnie też lakier wlewa się pod skórki, ale przy ciemnych kolorach aż tak bardzo tego nie widać. Jeśli chodzi o lakiery np. jasnoróżowe to przy 4 warstwach po bokach mam nieestetyczne jaśniejsze zgrubienia.

 • maRyya

  lovely glitter :)

 • Gorgeous! I love it over red too!

 • rewelacyjny…ale pewnie ze zmywaniem są problemy ;)

  • sabbatha

   e nie, glassflecki sie w sumie spoko zmywa. no troche ew. sie rozlaza po palcach ale wystarczy szczoteczka do paznokci ;p

 • fajny złoty odcień:)

 • Such a pretty polish!

 • Bella

  Najbardziej podoba mi się w drugim wydaniu :)

 • super efekt! :)

 • Jest przepiękny!

 • jako top na ciemniejszej bazie wyglada niesamowicie! :)