O.P.I Absolutely Alice + Wibo 68

Alicjo, jesteś taką ładną dziewczynką :* To był mój must have i jestem szczęśliwa, że w końcu znalazł się w mojej kolekcji :D Brokat, niebieski, błysk, lubię! Lakier jest dość kryjący jak na brokat, schnie bardzo szybko i jest dość gładki po wyschnięciu.

Alice, you have such a beautiful girl :* It was my must have and I’m happy that I finally got it :D Glitter, blue, sparkling, me likey! It is quite opaque, it dries very quick and it is quite smooth after it dries.

Myślałam, że Wibo Extreme Nails 78 (zdjęcia tutaj) jest podobny do Alicji, ale ma inną bazę (jest jasnoniebieska z mikropyłkiem) i inną wielkość brokatu :-) Podobają mi się bardzo oba lakiery :> Porównałam je ze sobą, tutaj jest jedna warstwa każdego z nich:

I thought that Wibo Extreme Nails 78 (you can find swatch here)is similar to Alice, but it has different base (it is light blue with micro shimmer) and glitter size :-) I love them both :> I compared them, there is 1 coat of each one, you can see the difference:

I 3 warstwy (światło sztuczne i dzienne) / And 3 coats (artificial light and daylight).

O.P.I. jest bardziej błyszczący i jest ciemniejszy, brokat jest drobniejszy. Myślę, że Wibo zainspirowało się Alicją, ale ponieważ jest dużo tańszy to możemy im to wybaczyć :-) Jednakże O.P.I. imho jest ładniejsze;-)

O.P.I is more sparkly and it is darker, glitter is smaller. I think, that Wibo inspiration was Absolutely Alice, but it is cheaper (it costs about 2$ in Poland, O.P.I cost 12$-16$) so we can forgive them that :-) IMHO O.P.I. is prettier :>

 • Orlica

  Mnie jednak zdecydowanie bardziej podoba się Alicja ;)

 • sabbatha

  Mi też bardziej :>

 • zygzak

  za bardzo nie widzę różnicy…

 • sabbatha

  jest jest różnica i to nawet spora :-) Cenowa przede wszystkim ;D

 • zygzak

  cenową widzę, w wyglądze nie bardzo, oba niebieskie…

 • Również jestem wielką fanką niebieskiego brokatu, a skoro jest kryjący to łaaał *_* zazdroszczę!

 • W wyglądzie też różnica jest spora. Brokat w Wibo jest taki ciężki i nie podoba mi się, a Alicja śliczna.

  Kasia

 • sabbatha

  No jest różnica, jest :-) Ale imho oba ładne :-)