Mistletoe Series Part III / Jemiołowa seria, część III

Last polish from my mistletoe series ;-) Orly – Meet Me Under The Mistletoe. Perfection. One of my favourite polishes – when I don’t know what to wear, I paint my nails with this one. It is definetely on my Top10 list (maybe even Top3). Beautiful , glass-flecked (I LOVE glassflecks) green with subtle duochrome effect. 2 coats for full opacity, I was swatching it after few days of wearing (I think it was two days). It is AMAZING. It is my first Orly polish and I need to admit – it is perfect in every way. Here is a combination with China Glaze Party Hearty.

Ostatni lakier z mojej serii jemiołowej ;-) Orly Meet Me Under The Mistletoe. Perfekcja. Jeden z moich ulubionych lakierów. Jak nie wie, jakim lakierem pomalować paznokcie to z reguł wybieram ten ;-) Zdecydowanie jest na mojej liście Top10 (a nawet Top3). 2 warstwy do pełnego krycia, zdjęcie zrobiłam po paru dniach noszenia (chyba po dwóch). Jest NIESAMOWITY. To mój pierwszy lakier Orly i muszę przyznać – jest idealny pod każdym względem. Tutaj jest miks z China Glaze Party Hearty.

shadow / w cieniu

sunlight / w słońcu

 • Colour your nails!

  a ja się jakoś do zieleni mimo wszystko nie mogę przekonać… :)

 • Oj, to prawda… boski jest ^_^ też go kocham!

 • Przepraszam, że tak zmieniam temat, ale mam do Ciebie straszną prośbę. ;p jak byś miała wybrać jeden lakier z Essie i jeden z OPI to który byś wybrała? Bo chcę sobie jakiś kupić i chcę żeby ten pierwszy był wyjątkowy. :)
  Byłabym bardzo wdzięczna jakbyś mi dała znać na moim blogu. :)
  http://xdominikax3.blogspot.com/

 • Ew.

  rzeczywiście – zabójczy!

 • sabbatha

  Colour your nails a szkoda :D

  KattiePL tru dat :D

  Ew. Najlepszy ;-)

 • Shpilka

  jaki fajny ciemniutki!!!! taki kici kici :D