Kobo Tokyo

To już chyba przedostatni odcień jaki mam z ostatniej kolekcji Kobo (tak naprawdę to po prostu nowa stała kolekcja). To również odcień dość podstawowy (jak większość w tej kolekcji) i również podoba mi się jak pozostałe. Nie widać tego za bardzo na moich zdjęciach, ale ma fioletowe tony. Jest naprawdę głęboki i świetnie wygląda pod brokatami. Mam kilka takich lakierów (chyba praktycznie każda z nas ma przynajmniej jeden niebieski lakier tego typu), ale ten jest  bardziej nasycony od większości z tych co mam. Nakładało się go banalnie – ma bardzo przyjemną konsystencję (na zdjęciach 2 warstwy), maluje się nim łatwo i szybko wysechł. I do tego jest tak bardzo błyszczący, uwielbiam patrzeć na swoje paznokcie jak jest na nich. No po prostu świetny :>

♠     ♠     ♠

This is almost the last shade I own from the new collection by Kobo (in fact it’s a regular series). It’s another basic shade (like the majority of them in this series) and I enjoy it like the rest. It’s not visible in my pics, but it has a purple undertone. It’s also very deep so it looks great under glitters. I have some shades like that (most of us have at least one dark blue like that) but this one is more vibrant than the most of them. Application was great – it has a very nice formula (2 coats here), painting was easy and it dried very fast. It’s so so so shimmery, I love to look at my nails when wear it, it’s great.

in the sunlight / w słońcu

kobo-tokyo-sun

in the shade / w cieniu

kobo-tokyo-sh

I moje nowe nabytki, koleżanka pomogła kupić taniej :-)

♠     ♠     ♠

And my new goodies, my friend helped me with buying :-)

opi-chg-paulina

 • Super ten Pepe, ech. :P a Kobo też bardzo ładny, fajny chyba pod brokaty.

 • czekam na Chinkę Frosty i OPIka Warm&Frozzie! bardzo mi się podobają.

  A kobo pięknie wygląda w cieniu- mam dwa bardzo podobne odcienie Coloramę ELectric Blue i CA Sen Olimpii, ale nieco się różnią.

  • CA ma podobny bardzo odcień i też super w serii Q :)

 • Nie mogę się doczekać jak pokażesz nabytki w akcji :D A Tokyo wygląda bardzo ładnie :)

 • My comment is totally pointless, here :D

  OPI DS Temptation is beautiful, but I’ve read you’ll need layers of top coat to get it smoothed…

 • Świetny, elektryczny kolor. Chyba nabędę :)