Kiko Sun Pearl #427 Amable Chartreuse

Kiko Sun Pearl #427 Amable Chartreuse dostałam w ostatniej wymiankowej paczce od Smaltoitaliano :*. Lakier jest z edycji limitowanej, więc niestety już raczej nie do zdobycia (a szkoda!). Baza jest groszkowa i dość intensywna, zatopione w niej są pomarańczowozłote glassflecki. Mnie zaskoczyło jego krycie – idealnie pokrywa paznokcie po jednej warstwie. Naprawdę żałuję, że to była limitka, bo i ten i ciemnozielony odcień są świetne.

♠     ♠     ♠

I got Kiko Sun Pearl #427 Amable Chartreuse in the latest swap parcel from Smaltoitaliano :*. It’s a limited edition shade, so unfortunately it’s not avaliable anymore (pity!). The base color is quite intense (it’s a pea green shade) and it has a lot of golden orange glassflecks inside. I was surprised about its coverage – one coat covered my nails fully. I regret that it was a limited edition, because this and dark green shades are awesome.

w cieniu / in the shade

Kiko Sun Pearl #427 Amable Chartreuse

w słońcu / in the sunlight

Kiko Sun Pearl #427 Amable Chartreuse

 • Piękna żabka :D

 • Jedna warstwa ? U mnie nie ma takiej opcji, mój egzemplarz po jednej warstwie pozostawia nieco smugi…ale druga i jest ok :) Uwielbiam go :)
  Izabela LAKIEROWE ABECADŁO ostatnio opublikował / my latest post…W jak Wibo + E jak EvelineMy Profile

 • ania

  ale świetny cudak *.*
  ania ostatnio opublikował / my latest post…Vipera Roulette 40My Profile

 • karminowe.usta

  Jestem pod wrażeniem krycia:) Ostatnio nie chce mi się malować paznokci, bo pokończyły się jednowarstwowce;p
  karminowe.usta ostatnio opublikował / my latest post…Krem wybielający kontra przebarwieniaMy Profile