Golden Rose Jolly Jewels #122

How to remove glitter nail polish / Jak zmyć brokat

Golden Rose Jolly Jewels #122 to ostatni odcień z drugiej serii Jolly Jewels. Na zdjęciach wygląda na dość przejrzysty, ale na żywo po 2 warstwach całkowicie kryje i niesamowicie odbija światło (spytajcie CandyKiller, na żywo jej się spodobał na moich paznokciach ;p). To miks jasnozłotego pyłku i srebrnego brokatu w dwóch rozmiarach. Jest bardzo niefotogeniczny a w rzeczywistości tworzy srebrnozłotą taflę, jak pognieciona folia aluminiowa czy inne pazłotko. Kojarzy mi się ze śmietaną czy mlekiem z dzieciństwa, które to miały takie srebrno-złote folie zamiast zakrętek ;)

Lakiery Golden Rose i wiele innych (i nie tylko lakiery) kupicie w sklepie Perfumeria internetowa Wiki .

♠     ♠     ♠

Golden Rose Jolly Jewels #122 is the last shade from the second Jolly Jewels series. It looks quite sheer in the pics, but in real life it’s 100% opaque after 2 coats and it’s also very shiny, like some aluminium foil. It’s a mix of light gold dust and silver glitter in two sizes. It reminds me of foil „caps” on the milk bottles from my childhood ;-)

w cieniu / in the shade

Golden Rose Jolly Jewels 122

Golden Rose Jolly Jewels 122

Golden Rose Jolly Jewels 122

w słońcu / in the sunlight

Golden Rose Jolly Jewels 122

Tutaj nałożyłam go na holo Shaka, podoba mi się taka wersja.

♠     ♠     ♠

Here I layered it over Shaka holo, I like it that way.

w cieniu / in the shade

Golden Rose Jolly Jewels 122 over Shaka holo

w słońcu / in the sunlight

Golden Rose Jolly Jewels 122 over Shaka holo

Poniżej zobaczycie jak wygląda na srebrnej bazie (China Glaze Millenium, palec wskazujący) i jasnym złocie (China Glaze 2030, palec serdeczny). Na srebrnym się totalnie zmienia, a na jasnym złocie wygląda prawie tak samo jak solo. Nałożyłam 3 warstwy GR na środkowym i 2 na małym paznokciu. Oczywiście 3 warstwy lepiej kryja, ale na żywo wcale ta różnica nie jest szczególnie widoczna i wyglądają prawie tak samo.

♠     ♠     ♠

Here how it looks over silver (China Glaze Millenium, pointer finger) and light gold (China Glaze 2030, ring finger). It’s totally different over silver polish, over light gold it looks almost the same like solo. I applied 3 coats of GR on the middle finger and 2 coats on the pinkie. It’s of course more opaque with 3 but it’s not that noticeable in real life, they look almost the same.

Golden Rose Jolly Jewels 122

 • Zu

  na holograficznym i srebrnym super, ale sam też fajnie się prezentuje :) zastanawiałam się nad nim, ale w końcu nie wzięłam…

 • Jakie cudne^^ Śliczny lakier^^ I masz takie zadbane skorki.. no ślicznie. Bardzo podoba mi się Twój blog, wiec lajknęłam na FB i obserwuje na Bloglovinie^^
  Pozdrawiam ;*

 • daje świetny efekt :) lubię połączenie srebra ze złotem :)

 • karcia2910

  cudny :)

 • Fajne jest to połączenie, muszę go sobie kupić na zimę następną.

 • I like it so much on its own, without layering :)

  • I don’t like it, I LOVE IT <3

 • Pretty and I love it over the holo :)

 • ivonizzle

  Rany jest piękny, a ja ostatnio byłam na stoisku golden rose i nie mogłam nic pooglądać bo mój cerber dyszał, że trzeba się spieszyć, a pewnie by mi wpadł w oko… Życie nie jest proste ;)

 • I think I’m in love, this manicure really looks like a jewel <3

 • ooooon jest boski na zywo po prostu :D:D

 • Pierwszy Jolly, którego zapragnęłam u siebie. Świetnie wygląda, kojarzy mi się z jakąś odświętną zbroją XD

 • they’re so beautiful <3

 • Pingback: Nie chcem ale muszem – bottleofhappiness()