Golden Rose Jolly Jewels #118

How to remove glitter nail polish / Jak zmyć brokat

#118 to drugi biało-czarny odcień z serii Jolly Jewels. Ten ma w sobie jeszcze srebrny brokat normalnego rozmiaru, ma go w sobie dużo więcej niż poprzedni. Tak jak w przypadku tamtego odcienia, nałożyłam jedną warstwę brokatu. Oba są super, ciężko mi powiedzieć który bardziej mi się podoba :) Jako bazę użyłam Neo Nail #3296. Jak wam się podoba?

♠     ♠     ♠

#118 is the second black & white shade from Jolly Jewels series. This one has also regular silver glitter inside, much more of it than the previous one. Like in the previous one I applied one coat of glitter. Both are great, it’s hard to tell which one I like more :) As a base I used Neo Nail #3296. How do you like it?

Lakiery Golden Rose i wiele innych (i nie tylko lakiery) kupicie w sklepie Perfumeria internetowa Wiki .

w cieniu / in the shade

golden rose jolly jewels 118 on neo nail 3296

ggolden rose jolly jewels 118 on neo nail 3296

w słońcu / in the sunlight

golden rose jolly jewels 118 on neo nail 3296

this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenzji

  • Shy

    Sama zieleń bez tych drobinek wyglądałaby zwyczajnie, a tak jest… oszałamiająco :) Zapraszam Cię na rozdanie, jeśli masz ochotę. http://www.lifewithtwofaces.blogspot.com

  • Simply beautiful! I do really like this kind of topper :)

  • na tej zieleni wygląda bardzo ciekawie :) muszę go nareszcie wygrzebać z helmera

  • Połączenie z zielenią niesamowicie pasuje obu lakierom JJ. No i osobiście wolę 123, głównie dlatego, że zdecydowanie mniej w nim srebra, a szukam idealnego brokatowego toppera z czarnymi i białymi hexami.

  • Fajny ! Jeszcze nie zdążyłam kupic wszystkich lakierów Jolly Jewels, które mi się spodobały, a GR już rusza z nową serią do layeringu : Carnival Nail Colour. Myślę, że Tobie też się spodobają, ja po obejrzeniu zdjęc na stronie GR chce wszystkie kolory :)