Golden Rose Galaxy #14

   Golden Rose Galaxy #14 to lakier z serii (jednej z 4 w serii Galaxy ;) opisanej jako „colored matte textured base with dazzling and sparkle glitters” czyli w skrócie kolorowa matowa baza z błyszczącym brokatem – czyli po prostu coś piaskopodobnego ;). Nie wiem jak wam, ale mi przypomina OPI Can”t Let Go – nie mam go więc nie porównam, ale może być prawie identyczny (tylko np. mniej błyszczący). Dla mnie to piaskowo-gliterowa perfekcja, na zdjęciach są dwie warstwy. Lakier szybko wysycha, ładnie błyszczy bez topa (tylko dość delikatnie) a z topem robi się baardzoo połyskujący. Na tego typu piasek lepiej dać dwie warstwy topa albo jakiś typowo żelowy jak Seche czy Poshe – ja dałam tylko jedną jakiegoś marnego i w cieniu nie był do końca gładki. Teraz to ja już tego OPI na pewno nie kupię, bo po co :D Kolor #15 (czarny z różem) za to jest bardzo baaaardzoo podobny do OPI Stay The Night, ale ciii – o tym kiedy indziej ;)

Lakiery Golden Rose kupicie taniej w sklepie Perfumeria internetowa Wiki.

♠     ♠     ♠

  Golden Rose Galaxy #14 is a shade from series described as „colored matte textured base with dazzling and sparkle glitters” (there are 4different types of polishes in Galaxy series!) – for me it’s a sandalike finish :> Maybe I’m wrong, but it reminds me a lot of OPI Can”t Let Go – I don’t have it so I can’t compare them, but they can be almost the same (GR might be less sparkly). For me it’s a glittery-sandy parfection, I used 2 coats here. It dries quick, it is glittery, if you add a topcoat it will be even more sparkly. It’s better to apply gel topcoat like Seche or Poshe over it, I used one coat of bad topcat and it wasn’t perfectly smooth then. Of course 2 coats of regular topcoat will work good too. Now I won’t buy this OPI for sure, GR is enough for me :D The #15 shade (black with pink) is almost the same like OPI Stay The Night, but shhhh – we will talk about it other time ;)

w cieniu / in the shade

Golden Rose Galaxy #14

w słońcu / in the sunlight

Golden Rose Galaxy #14

Z topcoatem / with topcoat

w cieniu / in the shade

Golden Rose Galaxy #14

w słońcu / in the sunlight

Golden Rose Galaxy #14Pewnie zauważyłyście, że pojawiły się suby GFC – jak mnie kiedyś obserwowałyście blogerem najlepiej mnie odsubujcie i zasubujcie na nowo to będziecie mieć nowy, prawidłowy kanał feed z wordpressa :) Niestety musiałam zmienić rodzaj przekierowania z blogspota więc ze starego kanału i adresu będzie się pojawiał komunikat, że blog nie jest na bloggerze – po prostu albo klikajcie ok i przechodźcie do bloga albo tak jak pisałam odsubujcie blog spookynails.blogspot.com i zasubujcie jeszcze raz jako spookynails.com.

♠     ♠     ♠

You might notice that GFC subscribes are back on my site – to have the proper feed it’s better to unsubscribe me and subscribe again – then you will have the proper wordpress feed :) If you get an info that my blog is not on blogger platform just ignore that and click ok, I can do nothing with it. It’s better to unsubscribe spookynails.blogspot.com and subscribe me again from spookynails.com :)

 • ohhhh this is another stunner!
  Elsa ostatnio opublikował / my latest post…NYC smooth skin BB creme 5 in 1 reviewMy Profile

 • Mysza

  Oglądałam w poniedziałek lakiery z tej serii – kilka wpadło mi w oko, m.in. nr 14. Teraz żałuję, że go jednak nie wzięłam bo wygląda cuuuuudnie =)

  • tak jak na nie patrzę te co mam (a mam 6) to one o wiele lepiej wyglądają na paznokciach niż w butelce. Jest sporo ciekawych brokatów, mnie może nie wszystkie super zachwycają ale każdy praktycznie jest ciekawy :)

 • Pięknie się mienią.
  byizis ostatnio opublikował / my latest post…BIODERMA płyn micelarny Hydrabio H2OMy Profile

 • Świetny zastępca Can’t let go z Opi ! :))) Moja przyjaciółka bardzo chciała OPI a teraz nie musi się zadręczać i weźmie sobie z GR
  SpradaMakeup ostatnio opublikował / my latest post…Mani na dziś – Lovely Snow Dust nr 2My Profile

  • szkoda, ze nie mam jak porównać ale wydaje mi się, że są bardzo sobie bliskie.
   sabbatha ostatnio opublikował / my latest post…Golden Rose Galaxy #14My Profile

 • Stop making me want foreign polishes :(
  Smaltoitaliano ostatnio opublikował / my latest post…Mi-Ny Holographic Touch – Brown n. 5My Profile

 • Piękny efekt, zastanowię się czy nie kupić czegoś w tym stylu :)
  wenus-lifestyle ostatnio opublikował / my latest post…Savoir-vivre, czyli „jak się zachować?”My Profile

 • Fajny! Ja się w końcu wybrałam do sklepu GR ale chyba ponad połowa lakierów Galaxy była wykupiona.. zresztą się nie dziwię, bo podobno z każdego koloru przyszły im dwie-trzy sztuki …;)

  • podobno mają duże problemy z dostawami w tym roku, niestety trzeba czasami na niektóre polować… Albo może wzięli mniej na próbę?:)

 • O ile wcześniejsze Galaxy jakie widziałam nie za bardzo mi się podobały, to ten zdecydowanie chwyta za oko.. :)
  Yasinisi ostatnio opublikował / my latest post…N.A.I.L. December Themes – Winter SolsticeMy Profile

 • yenotek

  hmmm…no niby ładny, ale nie chcę go ;)
  yenotek ostatnio opublikował / my latest post…Amazing brown by IngridMy Profile

 • bardzo fajny :)
  cytrynka ostatnio opublikował / my latest post…Delia Coral Prosilk S05 efekt piaskuMy Profile

 • fajny, taki jak jakaś kosmiczna lawa-minerał :P
  Whale’s Nails ostatnio opublikował / my latest post…Spooky Haul!!My Profile