Colour Alike Trele Pastele #512 Niebieskie Migdały + nowości Colorowo

Colour Alike #512 Niebieskie Migdały to mój drugi ulubiony odcień z kolekcji Trele Pastele. Tak jak w przypadku  Colour Alike #513 To był maj efekt holo jest delikatny, ale ładny. Najlepszy w nim jest kolor, muszę przyznać że to najładniejszy jasnoniebieski holograficzny lakier jaki mam/miałam. Odcień jest dość ciepły, podchodzi lekko pod turkus, wygląda super. Nieodparcie kojarzy mi się z odpoczynkiem nad wodą, co w sumie w dni pracujące nie do końca jest fajne ;p Na zdjęciu dwie warstwy.

 Całą kolekcję kupicie w sklepie Colorowo.pl.

♠     ♠     ♠

Colour Alike Trele Pastele #512 Niebieskie is my second favourite shade from Trele Pastele collection. Like in the Colour Alike #513 To był maj the holo effect is soft, but very nice. The best in it is its color, it’s the prettiest light blue holo i ever had. It’s a quite warm and a bit turquoise shade, it looks great. It reminds me of seaside which isn’t all that cool when you have to work ;P Two coats in the pics.

w słońcu / in the sunlight

Colour Alike Trele Pastele 512 Niebieskie Migdały

Colour Alike Trele Pastele 512 Niebieskie Migdały

w cieniu / in the shade

Colour Alike Trele Pastele 512 Niebieskie Migdały

Ponieważ nie wszystkie z was śledzą fanpage Colorowo, to wrzucam nowości wiosenne – krakowską kolekcję KRK oraz nowe lakiery holograficzne o fantastycznych kolorach. A dzisiaj jest darmowa wysyłka (po kliknięciu na ostatnie zdjęcie przejdziecie do sklepu).

 Colorowo kolekcja KRK colorowo lakiery holograficzneColorowo Darmowa wysyłka