Colour Alike #553

  Colour Alike #553 wydawał mi się kolejną wariacją na temat miedziano-pomarańczowego duochromu (tak, pomyślałam od razu, że znowu to samo), ale byłam w ogromnym błędzie. Lakier jest moim zdaniem po prostu doskonały. Baza jest metaliczna, ma w sobie mnóstwo holograficznych drobinek i jednocześnie jest duochromowy. Bardzo starałam się to uchwycić na zdjęciu, ale się nie da, za dużo na raz. Kolor się zmienia od pomarańczowego do chłodnego różu, wygląda fantastycznie w cieniu, ale niestety nie udało mi się tego aż tak dobrze uchwycić. Jest lśniący, ale głównie chodzi mi tu o metaliczność bazy. Za to w słońcu, wow. Po prostu wow. Może część osób się nie zgodzi, ale moim zdaniem niejedna marka indie by się nie powstydziła takiego lakieru (a dodam, że kosztują 13.99 a nie 30-50 zł za butelkę). W słońcu jest tak niesamowicie błyszczący, głęboki, wgapiam się w paznokcie cały czas (tak, nawet mam go na paznokciach w tym momencie), żadne zdjęcie chyba nie odda tego efektu. Brawo Colour Alike, dla mnie ta mini kolekcja jest genialna, wszystkie 4 odcienie są po prostu fantastyczne. Pozostałe pokażę wam wkrótce :> Na zdjęciu 2 warstwy.

♠     ♠     ♠

  Colour Alike #553 is one of the latest Colour Alike shades and when I first saw it I thought that it will be just another coppery-orange duochrome shade from this brand (yes, my first thought was, that I already saw that), but I was so wrong. In my opinion, this varnish is just perfect. It has metallic base, a lot of holographic particles inside and it’s duochrome at the same time. I tried so hard to capture the full effect in the pics, but it was almost impossible. The color changes from orange to cool pink, it looks gorgeous in the shade, because it’s so shiny (but it’s a metallic base shine mostly). And in the sunlight, wow. Just wow. Maybe some of you wont agree with me, quite a few indie brands would love to have such varnishes in their collections (and it’s much cheaper than most of them). It’s so sparkly and deep in the sunlight, I can’t stop staring at my nails (I even wear it on my nails now), it’s impossible to show the beauty of this polish in the pics. Good job Colour Alike, for me this mini collection is genius, all 4 shades are just perfect (I promise, I’ll show you them soon!). 2 coats in the pics.

w słońcu / in the sunlight

Colour alike 553

Colour alike 553

w cieniu / in the shade

Colour alike 553

w sztucznym świetle / in artificial lighting

Colour alike 553

 

 • ładny :3
  i te drobinki takie duże :3

 • Basia

  Na ostatnim foto robi wrażenie! Chociaż kolorystycznie mnie nie przekonuje, to efekt mi się podoba. Ciekawa jestem pozostałych odcieni :)

  • ten jest najfajniejszy, żeby było śmieszniej :D tzn. niebieski też mega, ale ten jest bardziej błyszczący. Dam niedługo inne :)
   sabbatha ostatnio opublikował…Colour Alike #553My Profile

 • A tak sobie obiecywałam, ze kolejnych nie kupię, bo wszystkie są takie same :P
  Nie mogę się doczekać, aż pokażesz kolejne! :D

 • Faktycznie jest ładny – ładniejszy niż poprzednie teoretycznie multichromowe kolekcje, nie żałuję, że go kupiłam. Jednak z multichromami indie trudno się mu równać. I taka drobna korekta – nie kosztuje dychy tylko 14 zł ;). Niby niewielka różnica, ale to jednak 40% więcej niż 10.

  • tak tak, oczywiście, poprawiłam jakiś czas temu bo mi się zakodowało, że są tańsze. No indie to inna bajka ale też i cena, poza tym widzę sporo indie, które są tak szczerze mówiąc nieszczególne (i te na pewno by się nie wstydziły tego lakieru :D). Jak na polskie firmy to jest mega spoko :>
   sabbatha ostatnio opublikował…Colour Alike #553My Profile

 • Z tym się zgodzę – na naszym rynku to zdecydowany lider, a i z powodzeniem konkuruje też z markami zagranicznymi. Przede wszystkim nie są nudni i zachowawczy – to ogromny plus.

 • Ewa

  świetny jest :)
  Ewa ostatnio opublikował…Valentine’s day manicureMy Profile

 • chyba muszę uwierzyć na słowo, że na żywo jest super, bo jakoś mnie nie porywa…
  Redhead Nails ostatnio opublikował…Tak jakby walentynkowoMy Profile

 • Mnie się akurat nie podoba… ale to głównie kwestia odcienia, bo mam odrzut od miedzianych. Natomiast nr 551 i 552 podobają mi się o wiele bardziej.
  A. notcopyacat ostatnio opublikował…Golden Rose, Wow! nr 204 i gwiezdne sowy + Orly, Sparkling Garbage vs Wow! 204 ;)My Profile

 • Zamówiłam niebieski, tego nie. Screw me!
  MatMaja ostatnio opublikował…Projekt Nailart 1 – kot o duochromowym spojrzeniuMy Profile