Colour Alike #543

Colour Alike #543 to pierwszy z kolorów z ostatniej kolekcji, którą nazwałam na facebooku duochromową i trochę się z tym przestrzeliłam ;) No tak, w butelkach to takie wiecie, super duper duochromy ale na paznokciach niestety to zanika. ALE! To moim zdaniem jedna z najlepszych kolekcji, jakie wyprodukowało Colorowo. Nie są to mega duochromy, wręcz nazwałabym je lekkimi, ale większość z nich (większość, bo fioletowy #541 trochę mi nie leży) jest REWELACYJNA.

Najpierw o wykończeniu – nazwałabym je metalicznym, kolory są głębokie a lakiery mocno odbijają światło. W świetle wewnątrz mieszkania jeszcze bardziej zyskują, wtedy ładnie zmieniają kolor, ale w słońcu to w ogóle miażdżą. Moim zdaniem takich kolorów nie powstydziło by się China Glaze, chociaż jak teraz się zastanawiam to one bliżej są do świetnych wampów OPI, tylko że OPI są głównie czerwone, burgundowe i fioletowe. A tutaj mamy z takim głębokim wykończeniem też zielenie i niebieskie. Tak jak sobie teraz myślę, to z marek nie-indie nie znam chyba żadnej, która by miała podobne kolory i dające taki efekt (bo on na żywo na serio jest świetny), no może te niebieskie/fiolety tak, ale obie zielenie i brązowoczerwony są dla mnie dość niepowtarzalne. Okrutnie się rozpisałam, ale to naprawdę warta uwagi kolekcja.

Numer #543 to oliwkowa, metaliczna zieleń, zmieniająca się od koloru miodowego do dość chłodnej, niebieskawej zieleni. To mój ulubiony odcień z setu, jest absolutnie idealny. Sam w sobie ma wysoki połysk, więc dodawanie topa nie jest tu konieczne. Także tego, kupować kupować na Colorowo.pl :P

♠ ♠ ♠

Colour Alike #543 is the first shade from the latest collection that I want to show you. I wrote on my Facebook, that they are duochrome, but I guess I was a bit too euphoric ;) They are super duochrome in the bottles, but on the nails this effect is only slightly visible. BUT! For me it’s one of the best collections created by Colorowo. They are really great for me!

 First I need to write something about their finish – I can call it metallic, the colors are deep and polishes reflects light very much. They look even better in the indoor lighting, but in the sunlight they totally rocks. For me they are as good as the China Glaze shades (and China Glaze are awesome and remember that this brand is much older than Colour Alike), but they are closer to the famous OPI vamps I guess. OPI polishes with this finish are mostly red, burgundy and purple, here we have also awesome greens and blues. Ok, some brands has blues too, but both greens and burgundy brown are quite unique, in my opinion of course. Ok, I wrote many things, but I really love this set.

Number #543 is an olive, mettalic green, that changes its color from honey yellow to a very cool toned green. It’s my favourite shade from the bunch, it’s absolutely perfect. It’s very shiny by its own, so using topcoat isn’t necessary here. Soooo buy buy it on ColourAlike.com :P

Colour Alike 543

Colour Alike 543

w słońcu / in the sunlight

Colour Alike 543

Colour Alike 543

 

 • Nie sądziłam, że będzie taki boski! :O
  Contagiada ostatnio opublikował…p2 Mirror Mirror On The Wall #030 Sparkling PetrolMy Profile

 • Chyba źle by mi się go nosiło, ale ogląda się super! Nie sądziłam, że akurat ten mi się spodoba. Ja tam się cieszę że to nie są duochromy bo na paznokciach nie przepadam za takim wykończeniem. Się rozpisałam ;P
  Redhead Nails ostatnio opublikował…Francja z Bath&Body WorksMy Profile

 • Kiciunia888

  Metaliczna wersja Zombie Zest jak dla mnie. Fajny, nawet bardzo. Z CA już dawno nic nie podobało mi się aż tak, żeby wskoczyło na listę „chcę” a tu proszę… Aż boję się słoczy reszty kolekcji ;)

 • Zu

  piękny on jest! taki trochę smoczy zgniłek :p i masz rację, cała ta kolekcja jest rewelacyjna :)
  Zu ostatnio opublikował…chili! – odżywka lawendowaMy Profile

 • Kurcze, zupełnie mnie ta kolekcja nie powaliła, ale po Twoim opisie aż mam ochotę kupić wszystkie! :D
  Kropka ostatnio opublikował…Apetyczne masełka – część 2My Profile

 • Świetny ten zgniłek, idealnie pasuje do pory roku.
  Jak tak o nich piszesz, to mam ochotę po pracy zrobić napad na siedzibę CA i wygarnąć od razu całą kolekcję! Gdzie jest w ogóle ta mityczna siedziba? Bywam tam w okolicy i za każdym razem nie mam czasu, żeby się porządnie poprzyglądać :D
  MatMaja ostatnio opublikował…Malujemy Razem z MadeleinailsMy Profile

 • Zdecydowanie nie mój odcień, ale rzeczywiście jest piękny! CA się postarało
  czarna kawa ostatnio opublikował…Mgiełka Wibo Express Growth nr 471My Profile

 • Mysza

  Bardzo fajny kolorek. Zwykle mi się takie średnio podobają (chyba że u kogoś), ale ten chętnie bym widziała na własnych paznokciach :)