Colour Alike #482 Za zielone

Colour Alike #482 Za zielone to kolejny odcień z nowej kolekcji Colour Alike GDN. Strasznie jestem spóźniona ze swatchami :( Ale chyba odkryłam jak naprawić problem z moimi paznokciami, więc teraz mogę robić zdjęcia ^.^ Prawie wszystkie odcienie z tej serii to jednowarstwowce, ale jak zwykle nałożyłam dwie warstwy. To średnio ciemna, przykurzona zieleń. Nie jest szczególnie oryginalna, ale nie jest też nudziarska. Maluje się nim łatwo, schnie szybko, czego chcieć więcej?;)

♠     ♠     ♠

Colour Alike #482 Za zielone it another new shade form Colour Alike GDN collection. I’m so late with the swatches :( But I think I’ve fixed my nails problem so now I can swatch ^.^ Almost all shades from this collection are onecoaters, but I used two coats like always. It’s a medium dusty green, not very original but also not boring. Paiting was easy, drying time was very good, what you want more? ;)

w słońcu / in the sunlight

Colour Alike 482 Za zielone

w cieniu / in the shade

Colour Alike 482 Za zielone

this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenzji

 • Ola Wysocka

  Przyznaj się, co to za sposób naprawy paznokcia :) zawsze jestem strasznie ciekawa co paznokciowe blogerki używają czysto pielęgnacyjnie i uwielbiam takie posty!

  • nie chcę zapeszać ale chyba zmywacz był winowajcą i zrobiłam w domu inny, jeżeli za 2-3 tyg się faktycznie poprawi to napiszę :)

 • LaNińa

  jeszcze go nei używałam bo kolorek trochę nie mój…jednak wersja malinowa bardzo przypadła mi do gustu ;)

 • Agata

  Ok, podoba mi sie mimo, ze zielenie to nie moj ulubiony kolor.

  • bo ty powinnaśw brudne zielenie celować ;p