Colour Alike #480 Gdański Blues

No w końcu czas na Colour Alike GDN ;p Jako pierwszy mój osobisty faworyt  #480 Gdański Blues. Ma półmatowe wykończenie, ale nie jak zamszowe (jest mniej matowy). Ma w sobie gazylion drobinek i shimmer jest bardzo widoczny. Jest jednocześnie matowy i błyszczący, czadowo to wygląda i dość nietypowo. Nie jest to brokat, więc dość łatwo się go zmywa. Musicie mi uwierzyć na słowo, że jest bardzo głęboki, nie udało mi się tego uchwycić na zdjęciach. Z topem daje efekt podobny do rozproszonego holo, ale bez holo efektu :D Ok to brzmi dziwacznie, ale mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi – to tak jakby robić kanapkę jelly-shimmer i tak kilka razy, mega głębia ;-) Na zdjęciach jest ciut jaśniejszy niż na żywo :-) Uprzedzając pytania – zupełnie niepodobny pod względem wykończenia do pozostałch ciemnych niebieskich shimmerów z CA. Kupicie w sklepie Colorowo.

♠     ♠     ♠

Colour Alike released a new collection GDN inspired by the Gdańsk city. First I want to show you my personal favourite #480 Gdański Blues. It has a semi matte finish, but not like suede (it’s less matte). It has gazilion of sparkles inside and shimmer particles are very visible. It’s matte and sparkly at the same time, for me it’s a quite unusual finish. It’s not a glitter, so it’s not painful to remove. You need to trust my words that it has a great depth, it was imposible to capture in the pictures. With topcoat it’s like scattered holo but without holo effect :D Ok it sounds weird, but it’s really like that – it’s like putting shimmer-jelly layering combination few times, I hope you know what I mean ;-) It’s a little bit darker in real life than in my pics :-)

w cieniu / in the shade

Colour Alike 480 Gdański Blues

Colour Alike 480 Gdański Blues

Colour Alike 480 Gdański Blues

w słońcu / in the sunlight

http://spookynails.com/wp-content/uploads/colour-alike-480-gdanski-blues-top-sh.jpg

Moim zdaniem lepiej wygląda z topem, dla mnie to ciemnoniebieska wersja China Glaze Ruby Pumps, ale o wiele łatwiejsza do zmycia (to do shimmer a nie brokat). Oczywiście drobinki są ciut mniejsze niż brokat w Ruby Pumps, ale lakier ma taką samą rewelacyjną głębię.

♠     ♠     ♠

IMO it looks much better with topcoat, for me it’s a dark blue version of China Glaze Ruby Pumps, but much more easy to remove (because it’s a shimmer, not glitter). Of course shimmer it a little bit smaller than glitter in Ruby Pumps, but it has the same amazing depth.

w cieniu / in the shade

Colour Alike 480 Gdański Blues

Colour Alike 480 Gdański Blues

Colour Alike 480 Gdański Blues

w słońcu / in the sunlight

Colour Alike 480 Gdański Blues

Colour Alike 480 Gdański Blues

Colour Alike 480 Gdański Blues

this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenzji

 • ale cudo *_*

 • Mysza

  mmmmniam, ale cudeńko! :)

 • Zu

  cudny. on wygląda jak te z kolekcji most wanted tylko z o wiele większą ilością tych shimmerowych drobinek. na żywo też tak ma? :P

  • taaakk jest najlepszy z dotychczasowych niebieskich :>

 • … naprawdę można w nim utonąć <3 bez topu powala!

 • Mam, mam, cieszę się, że go wzięłam! Dobra baza pod Jolly Jewels #120. Ciekawe, czym jeszcze zaskoczy CA.

  • ja wiem ale nie powieeeemmm :P

 • On jest PRZEGENIALNY, nie ma takiego drugiego cuuuudo!

 • mhmmmm dziala na mnie :D:D

 • Piękny jest :)

 • Na Twoich zdjęciach rewelacyjnie wygląda. Oby CA zrobiło więcej takich cudeniek.

 • Bardzo ciekawy efekt daje. A jak z trwałością?

  • a bardzo w porządku :) dobrze się trzyma :)