Colour Alike #212

Już pokazywałam wam żółty lakier z mini zestawu karnawałowego (sprawdźcie link), więc już czas na drugi odcień. #212 to metaliczna stalowa szarość o bardzo kryjącej formule. Użyłam 2 warstw, ale identycznie wygląda z jedną. Dlatego jest rewelacyjny do stemplowania, wzorki nim wykonane są doskonale widoczne.  Ciężko mi było uchwycić jego prawdziwy wygląd, bo w rzeczywistości jest trochę ciemniejszy i ma mniej widoczne drobinki. Dla mnie to takie wykończenie podchodzące już prawie pod chrome, nie do końca ale bardzo blisko Do kupienia oczywiście w sklepie Colorowo.

♠   ♠   ♠

I already showed you the yellow metallic shade from the carnival mini set (check it here), so it’s time for the second one. #212 is a metallic gunmetal grey with a super opaque formula. I used 2 coats here but it looks the same with only one. That’s why it’s also great for stamping, patterns made with it are clearly visible. It was a really hard to photograph shade, because it’s a tad darker and less grainy in real life. For me it has almost a chrome finish, not the true one but very close.

w cieniu / in the shade

w słońcu / in the sunlight

 • Let’s Talk Beauty

  dlaczego nie chce mi się malować paznokci?

 • bardzo ładny!
  myslę, że mam coś podobnego od essie :)

 • Fieloryp

  Fajny jest. Chyba z matowym topem wygladalby ciekawie

 • no cudny jest! :)

 • O, ten nawet obleci :-P chociaż każdy lakier, który nie jest TAMTYM żółtym jest fajny.

 • karminowe.usta

  Lakier ma ciekawe wykończenie. Lubię szarość, a ta nie jest nudna. Podejrzewam, że nie powinno być problemów ze zmywaniem.