Color Club Wink, Wink, Twinkle

Próbowałam zrobić zdjęcia tego lakieru chyba pięć razy i stwierdzam, że to jeden z najbardziej niefotogenicznych lakierów jakie mam ;-) Jest bardziej neonowy, bardziej fioletowy (to odcień pomiędzy super jaskrawą fuksją a a neonowym fioletem) i bardziej kryjący w rzeczywistości niż na zdjęciach. Nałożyłam tu 2 warstwy i nie miałam widocznych końcówek (mimo, że na zdjęciach może się tak wydawać). Jest świetny, bardzo mi się podoba ten cukierkowy look. Brokat jest lekko holograficzny i nie drapie po wyschnięciu.  Lepiej wygląda z warstwą topcoatu, bo schnie do półmatu, za którym jakoś szczególnie nie przepadam. Polecam też nałożyć go na jakaś ciemną bazę, wygląda wtedy jeszcze lepiej. Podsumowując – lakier jest przedni (a tutaj znajdziecie jego zielonego brata) ;-) Kupicie jak inne lakiery Color Club w sklepie Eurofashion.

♠     ♠     ♠

I tried to take pics of this polish about five times and I considered it to be one of the most unphotogenic shades I own ;-) It’s more neon, more purple (it’s a color between super bright fuchsia and neon purple) and more opaque in real life than in my pics. I used here 2 coats and I had no visible nail tips (even they are slightly visible in my pics). It’s great, I like this candy look a lot. Glitter has a subtle holo effect and it isn’t rough after it dries. I think that it looks better with a topcoat, because it dries to a semi matte finish which I don’t like that much. If you have this polish try to use it over some dark base – it looks even better then. To sum everything up – this varnish is awesome (here you can find his green brother) ;-) You can buy this and many other Color Club polishes in Eurofashion.

 

w cieniu / in the shade

w słońcu / in the sunlight

A tu zdjęcia jak wygląda z topem – nom nom <3

♠     ♠     ♠

Here how it looks with topcoat – nom nom <3

 

w cieniu / in the shade

w słońcu / in the sunlight

this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenzji

 

 

 • ładniutki ale właśnie nie wiem czy by mi pasiło to gliterowe wykończenie, nie lubię takich nierównych lakierów, boję się że bym to drapała…

  • e ale on nie jest nierówny taki, te drobinki nie wadzą :)

 • nablyszczacz musi byc :D

 • Ta seria jest super, muszę wreszcie nadrobić bo już chcę je odkąd się pojawiły. Jeszcze niebiesk na pewno.

 • a twist in my story

  no nie, nie pasuje mi ten kolor do Ciebie :D a tak nawiasem mówiąc, to wiesz może gdzie można kupić lakiery china glaze z kolekcji cirque du soleil?

 • Piekny jest! :D

 • Podoba mi się. Nie będziesz się go przypadkiem pozbywać? :P

  • heeh a ty go przypadkiem nie miałaś, tzn. całego setu?:P

   • Nie, to inna kolekcja.

    • placek ze mnie, myślałam że ten ostatni glit Jingle Jangle komentujesz ;p

 • Hello there! This is my first cimment here so I just wanted tto
  give a quick shout out and tell you I really enjoy reading through your posts.
  Can yyou recommend any other blogs/websites/forums that cover the same subjects?
  Thank yoou so much!
  social media management milton keynes ostatnio opublikował…social media management milton keynesMy Profile