Color Club Port-folio

Ten lakier to trochę dziwak, ale w dobrym znaczeniu oczywiście. Jest jednocześnie shimmerowy, frostowy i duochromowy. Niestety trudno go odpowiednio uchwycić na zdjęciach, w rzeczywistości jest bardziej nasycony i zielone drobinki są bardziej widoczne. Na zdjęciach 3 cienkie warstwy, lekko widać pociągnięcia pędzelka ale mi to nie przeszkadza, bo jest naprawdę ładny i oryginalny. Podoba mi się też, jak wygląda na innych lakierach, zielone drobinki są po prostu świetne :) Kupicie sklepie Eurofashion. Nie wiem czy wiecie, ale w każdy ostatni weekend miesiąca po wpisaniu słowa WEEKEND (w pole kodu lub jak nie działa to komentarza) przesyłka jest gratis dla zamówień powyżej 20 zł:)

♠     ♠     ♠

This shade is a little bit weird, in a good way of course. It’s shimmer, frost and duochrome at the same time. Unfortunatelly it’s quite hard to capture, it’s more saturated in real life and green shimmer is more visible. I used here 3 thin coats, it’s a little bit frosty but I can live with that because it’s really pretty and original. I like it also layered over other colors, this green shimmer is just gorgeous :) You can buy it in Eurofashion.

w cieniu / in the shade

Color Club Port-folio

Color Club Port-folio

Color Club Port-folio

Color Club Port-folio

Color Club Port-folio

w słońcu / in the sunlight

Color Club Port-folio

this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenzji

 

 • Aaaaahhhhhh, sun pictures *_______________________*
  Also shade pictures ♥ ♥ ♥
  I can’t decide which are better :V

 • Zu

  ciekawy :) i fajny ten efekt duochromowy, taki mocny

 • Nigdy nie wiem z tym lakierem, raz go chcę, raz nie chcę.

  Ale w sumie fajny jest bardzo, mam przeczucie, że jak nim pomaluję to od razu się zakocham. ;p

 • w słońcu wygląda obłędnie *_*

 • Wow, wygląda świetnie, zwłaszcza w cieniu. Przypomina mi soczewkę aparatu fotograficznego, może stąd ta nazwa? Lubię:)

 • Chyba polubię drobinki *__* Fajny!!