China Glaze Rest In Pieces

   Może tu mi nie uwierzycie, ale od miesięcy praktycznie nie kupuję lakierów. Mam dużo i przeszłam trochę na tryb „poużywam co mam”, a nawet sporo oddałam :D. No ale kolekcji na Halloween nie mogłam się oprzeć i kliknęłam na Alphanailstylist.pl, bo te serie są moimi ulubionymi u China Glaze (no jeszcze świąteczne, ale one ostatnio są dość wtórne). Ostatni set był naprawdę w całości bardzo ciekawy i bardzo mój, więc nie żałuję zakupu :> Rest In Pieces to miks miedzianego i czarnego brokatu w kształcie pasków, hexów i zwykłego brokatu. Na zdjęciach jest nałożona jedna warstwa na lekko duochromowy Colour Alike #535 (fioletobordo) i na ciemnozielony Orly Smoked Out (tak, nie wpadłam na to, że na ciemnych odcieniach nie widać prawie czarnego brokatu, chyba wychodzę z wprawy :P). Nic nie odstawało, ale dla połysku dodałam warstwę topa. Bardzo mi się podoba taki efekt, brokatu nigdy za wiele, a do tego ma po prostu bardzo ładny kolor :) Fajny jest i już :)

♠     ♠     ♠

Maybe you won’t belive me, but I don’t buy polishes lately and I’m more in „I’ll use the polishes I already own” mode, I even gave a lot of them away :D But I couldn’t resist buying whole Halloween collection by China Glaze, because it was really great and totally caught my eye. I’m a fan of these sets, I like them even more than the Christmas ones (because they are quite boring lately and like recycled from previous years). Last Halloween set was really nice and I’m happy that I got it! In the picks you can see one coat of Rest in Pieces over burgundypurple duochrome Colour Alike #535 and dark green Orly Smoked Out (yes, I forgot that black glitter won’t be that visible over dark base ;p). It was smooth, but I applied a topcoat over it to give manicures more shine. I really like the effect like that, there is never enought glitter for me, it also has a very nice color :) It’s just great, ha! :)

w cieniu / in the shade

China Glaze Rest in Pieces on Colour Alike 535

China Glaze Rest in Pieces on Orly Smoked Out

w słońcu / in the sunlight

China Glaze Rest in Pieces on Colour Alike 535

China Glaze Rest in Pieces on Orly Smoked Out

 

 • Nie przepadam za lakierami z tymi paseczkami, więc niestety mi nie przypadł do gustu :(

 • Śliczny ten lakier, nie jestem wielką fanką glitterów na moich pazurkach, ale u Innych zawsze mi się bardzo podobają ;)

 • Kass

  Ja najbardziej lubię jednolite kolory.

 • Ja jakoś przegapiłam tą halloweenową, ale wzięłam jakąś limitkę Giver, super oryginalną czerwień i jakieś rozbielone. :P

 • Aaa wróć, wzięłam stamtąd też fajny fiolet i glitter. :P

 • Tak jak kocham China Glaze, tak te topy jakoś mnie nie kręcą specjalnie..

 • Kass

  O bardzo ciekawe, muszę wypróbować . Taki efekt idealny na imprezę :)