China Glaze Neon On & On

China Glaze Neon On & On to pastelowy typ neonu, w sumie śmieszna sprawa z takim lakierem. Wykończenie jest matowe i wygląda fajnie w tej wersji. Ja oczywiście dodaje na tego typu lakiery top bo za matami jakoś nie przepadam, ale zapomniałam zrobić zdjęcie wersji z połyskiem. Mile zaskoczyła mnie aplikacja, bardzo łatwo się nim maluje jak na taki neon. Ja nałożyłam 3 cienkie warstwy ale po dwóch wygląda w sumie podobnie. Jakoś szczególnie nie musiałam wydziwiać, żeby go równo nałożyć (czego oczekiwałam jeśli mam być szczera). A kolor jest po prostu mega –  trochę jak pudrowe cukierki ;)

♠     ♠     ♠

China Glaze Neon On & On is a pastel type of neon, they are actually quite funny. It has a matte finish and it looks nice with it. Of course I apply a topcoat over polishes like that, because I’m not a fan of matte finish, but I forgot to take some pics with a shiny version of it. I was surprised by it application, it’s easy to paint with it considering the fact, that this neon is pastel too. I used 3 thin coats, but it looks almost the same with two. There was no need to use any special painting tricks (to be honest I thought that I will need to use some). And the color is just great – I like it a lot.

China Glaze Neon On & On

 

 • ania!

  ale cukierek :)

 • Looooove this one! I’ve seen a lot of pictures of it recently, and if I had the chance I would get it for sure :)

 • Ładny! a nie wzięłam go tylko dlatego że bałam się koszmarnej aplikacji.. cholera mogłam wziąć pastele a nie żelki które okazały się lekkim niewypałem

  • a które masz? ja mam różowy i niebieski, niebieski to padaka (nawet dla mnie zbyt żelkowy) ale bardzo baaardzoo dobrze wysycha więc nawet ujdzie a różowy jest ekstra :)

 • kolor jest świetny!

 • Chętnie zobaczyłabym go z połyskiem ;p

 • Sylwia Sobczyk

  Sympatyczny, ale wygląda tak, że miałabym obawy co do aplikacji. Robi smugi?