China Glaze Duplicityy

Tutaj znajdziecie mój pierwszy post o lakierach z kolekcji Transition. Duplicityy to brudna mięta, jest bardzo spokojnym odcieniem. Po nałożeniu topa, zmienia kolor na ciemniejsza zieleń, oba kolory mi się podobają. Jak pozostałe lakiery z tej kolekcji jest bardzo kryjący – nałożyłam dwie warstwy, ale wystarczy jednak . Pozostałe odcienie pokażę wam w nadchodzącym tygodniu, więc zaglądajcie jak jesteście ciekawe :)

♠     ♠     ♠

Here you can find my first post about Transition collection by China Glaze. Duplicityy is a ditry mint shade, it’s very calm. After applying a topcoat, it change its color to darker green, I like both shades. Like other varnishes from this colletion it’s very opaque – I used 2 coats but you can use only one. I’ll show you all other shades next week, so stay tuned!

z topem / with topcoat

china-glaze-duplicityy-top

solo

china-glaze-duplicityy

this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenzji
  • Ładny, w sumie jakbym miała zmieniacz brać, to chyba ten właśnie. I mam jakąś fazę na mięty

  • zastanawialam sie ostatnio czy to faktycznie dziala :D cudnie :)

  • Świetny kolor, a właściwie oba. Myślę, że nie stosowałabym go jako lakieru bazowego do zdobień z pomocą topa, ale taki lakier 2w1 to fajne rozwiązanie na przykład na wyjazdy ;)

  • karminowe.usta

    Najbardziej podoba mi się zestawienie mięty z zielonymi kropeczkami:) Swoją drogą ten motyw, niezależnie od wykorzystanych kolorów, przykuwa mój wzrok;P

    Sama mięta rzeczywiście prezentuje się spokojnie. Mam miętowy lakier, ale moja wersja bardziej zmierza w kierunku błękitu. Twoja jakoś bardziej przypadła mi do gustu. Może dlatego że wygląda na bardziej stonowaną;)

  • No i muszę dopisać kolejny lakier do listy chciejstw… a pudełeczko z lakierami już teraz ledwo się domyka…