China Glaze Crackle Metals – quick review :-)

Look what I got in my mail today, my gosh I’m so excited! They are freakin amazing! Gold and teal are super awesome *.* They are cracking so good! I applied first two with too thick coats, so they cracked in a worse way. You can’t use too thick or too thin coat. But trust me, they are super easy to use. Ok, they are not cracking as good as P2 crackles, but they have much more colors and gold is much prettier :) It will be a quick review, because I can’t show you full manis with these crackles (it will rain soon) and teal on the wheel looks more green than in real life.

Patrzcie co dzisiaj do mnie przyszło, matko ale jestem podjarana! :D Są zarąbiste! Złoty i morski są mega! *.* I super pękają! Dwa pierwsze kolory trochę za grubo nałożyłam, więc gorzej pękły. Warstwa nie powinna być ani zbyt cienka ani za gruba, jak zawsze. Ale uwierzcie, obsługuje się je banalnie. Ok, nie pękają tak świetnie jak P2, ale mają za to więcej kolorów i złoty jest dużo ładniejszy :) To takie szybkie pokazywactwo, bo zaraz będzie padać i nie wyjdą mi zdjęcia pełnego manicure z ich użyciem. Morski na wzorniku wyszedł trochę bardziej zielony niż w rzeczywistości.

From left: / od lewej:
Tarnished Gold
Platinum Pieces
Cracked Medallion
Haute Metal
Oxidized Aqua
Latticed Lilac
China Glaze Crackle Metals - quick review :-) China Glaze Crackle Metals - quick review :-) China Glaze Crackle Metals - quick review :-)

base / bazowe

China Glaze ChaChaCha
Q by Colour Alike 150-154

So nice right? Which one you like the most? :) Which one you want to see first with a full mani?If you like this post, click the colorful google icon, so more people can see them!

Ładne prawda? Który wam się najbardziej podoba? :) Który chcecie zobaczyć na wszystkich paznokciach jako pierwszy? Jak podoba wam się post, kliknijcie kolorową ikonkę z google aby więcej osób mogło go zobaczyć :)

this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenzji
 • Rose Sélavy

  Fajnie, że je dostałaś. Mi się jakos przejadły kraki i nie wiem czy na jakiś z tych się zdecyduję…pewnie znowu obudzę się jak będą wyprzedane. :P
  Zobaczyłabym złoty i srebrny.

 • zazdroszczę Ci i to ogromnie :P ja chcę najpierw zobaczyć ten morski :D dzisiaj kupiłam pękacza z Vipery i zaraz go będę próbować :D

 • guinessi

  w miniaturce sądziłam ze to lakiery ze starej kolekcji khrome… poluję strasznie na millenium… wiesz moze gdzie można go kupic ?? a co do kraków, to fajne połączenie tej rudości z turkusem :) nietypowe zestawienie ;)

 • sabbatha

  wzięłam pierwszy lepszy wzornik i pomalowałam, a na millenium niestety musisz polować na ebay.

 • Oh, the Aqua! Thanks for the swatches. :)

 • zielony/niebieski, ale na jakiejś innej bazie

 • -Diana-

  Thanks for these swatches love the blue one <3

 • aqua i medallion!!!

 • Ghaagh, they look SO awesome! And I already thought I won’t need them! I’m rooting for the teal one, of course, it looks the most appealing to me. :)

 • morski, srebrny, złoty – moje ulubione :)

 • Great post and great swatches.

 • WOWOWOW!!! They all look sooo awesome!