Born Pretty Store BP-12 & Orly Ablaze

Born Pretty Store BP-12 to moja pierwsza płytka ze sklepu Born Pretty Store. Dostałam dwie, ale dzisiaj o BP-12. Domyślam się, że większości z was są doskonale znane, ale wiadomo – opinii nigdy za wiele. Na pierwszy ogień (a właściwie drugi, bo już bawiłam się mniejszymi wzorkami, fotka jest na moim Instagramie) poszedł wzór taki jak na zdjęciach. Zauważyłam jedną rzecz – te płytki lubią być czyszczone dość giętkimi kartami, lepiej pokrywają się wtedy rowki. Grawer jest bardzo fajnie wykonany, wszystkie wzory się dobrze odbijają. Jako bazy użyłam doskonałego neonu z drobinkami Orly Ablaze, ostemplowałam go białym lakierem Konad. Wzór jest świetny, tak jak i cała płytka.

Jeżeli wam się podoba, kupicie oczywiście na Bornprettystore.com, używając kodu SPOOKYK31 dostaniecie 10% rabatu przy składaniu zamówienia :)

♠     ♠     ♠

Born Pretty Store BP-12 is my first plate from Born Pretty Store plate. I got 2 of them, but today I want to talk about the BP-12 plate. I guess most of you already tried them or read reviews, but there is no such thing as „too many reviews” right?:P First I tried the pattern from these pictures (ok, I tried 2 smaller ones before that, but I showed the effect only on my Instagram). I noticed one thing – it’s better to use more flexible card to remove the nail polish from the plate, it fills grooves better then. The patterns are well made and all stamp good. As a base I used great neon with shimmer Orly Ablaze and I stamped it with white Konad nail polish. It looks so good!

If you like this plate, you can obviously buy it on Bornprettystore.com, if you want to get 10% discount, use my code SPOOKYK31 :)

w cieniu / in the shade

Born Pretty Store BP-12 plate + Orly Ablaze

w słońcu / in the sunlight

Born Pretty Store BP-12 plate + Orly Ablaze

born pretty store discound code

 

 

 • Zoila

  Podobię mię się :).
  Bardzo lubię połączenie bieli i pomarańczu, świetnie dopasowałaś wzór do tego zestawienia kolorystycznego.
  Pochwalę się – kliknęłam tego Orlika, nad którym się zastanawiałam. Raz się żyje, takich biurowych kolorów nigdy dość :).

 • Ależ żarówa z tego Orly! Jak tak dalej pójdzie, to nawet ja się zaprzyjaźnię z neonami – świetnie się prezentuje w takim stemplowaniu!

 • śliczny jest ten Orlik <3 a białego konada muszę w końcu zamówić :D

  • polecam, moja ulubiona biel do stempli (aczkolwiek nie miałam Mundo De Unas :P)

 • Pulinka Pie

  Bardzo ładne zdobienie, tak patriotycznie :)

 • Aga Tta

  śliczne zdobienie i ładny kolor lakieru :)

 • Jaaa chcę sobie umieć tak ładnie odbić wzorki… Mi jakoś to koślawo zazwyczaj wychodzi, a jeśli już nawet nie jest najgorzej, to tylko na jednym paznokciu :P