ANNY #370 Green Hills

To jeden z dwóch lakierów ANNY jakie ostatnio dostawłam. Nigdy nie miałam nic z tej marki i jestem bardzo mile zaskoczona ich jakością. Z tego co wiem Green Hills to jeden z najpopularniejszych kolorów od ANNY. To półżelkowa (na zdjęciach 2 warstwy) ciemna zieleń, ciepła i z drobniutkim, prawie niewidocznym na paznokciach pyłkiem (dodaje tylko głębi lakierowi). Jest bardzo ciemny, ale doskonale widać że to zieleń a nie czerń. Ale dość o kolorze. Co mi się najbardziej spodobało w lakierach ANNY? Jakość. Mają rewelacyjną jakość. Są dość drogie (cena podobna do OPI), ale maluje się nimi tak łatwo, bardzo dobrze się trzymają (4-5 dni na moich bardzo rozdwajających się paznokciach to żaden problem), schną dość szybko. Bardzo lubię też pędzelek, bo jest wygodny i sprężysty. Są warte tej ceny. Do tego mają dość dużą paletę kolorów, większość z nich to kremy, ale naprawdę ładne.

Lakiery ANNY i wiele innych (i nie tylko lakiery) kupicie w sklepie Perfumeria internetowa Wiki , cena jest zdecydowanie bardziej korzystna niż w Douglasie bo za jeden zapłacicie ok. 35 zł.

♠     ♠     ♠

This is one of two ANNY polish I got recently. I never had any varnishes from this brand and I’m really impressed with their quality. As far as I know Green Hills is one of the most popular colors from ANNY. It’s a half jelly dark green (2 coats here), warm and with tiny shimmer that is almost not noticeable on nails (it only gives nice depth to the color). It’s very dark, but you can clearly see that it’s green not black. But enough about color. What I like the most in ANNY polishes? Quality. They have a great quality. They are quite expensive (price is similar to OPI) but painting is so easy, they are really long lasting (4-5 days on my peeling nails it not a problem), drying time is good. I also like the brush, because it’s very handy and springy. They are totally worth the price. They also have a very nice color range, most of the colors are cremes but really pretty ones.

w słońcu / in the sunlight

ANNY 370 Green Hills

ANNY 370 Green Hills

w cieniu / in the shade

ANNY 370 Green Hills

this product was sent to me for review / produkt ten został mi wysłany do recenzji

  • przepiękna zieleń! mam kilka lakierów Anny i je uwielbiam! są świetne jakościowo i maluje się nimi bajecznie!

    • oj tak, ja się w Douglasie zawsze koło nich kręciłam ale cena wydawała mi się za wysoka, ale jak spróbowałam to naprawdę rozumiem cenę. No i butelka jest śliczna :P

  • Też je mega lubię. Teraz już dorosłam i wolę kupić jeden, a lepszy, niż siatkę tanich. No a ta zieleń boska…czy ja ją mam? chyba inną, chyba inną…tą też chcę, hejt ju. :P